• Sticker dağıtımlarımız başlamıştır. Sticker talebinde bulunmak için buraya tıklayınız.

opel insignia b serisi aracımın airbeg açmama ile ilgili rezaletini ölümden nasıl döndüğümü anlatacağım size

caglarcetinn

Kayıtlı Kullanıcı

aracım ile bu şekilde kaza yaptım ama hiç bir şekilde aracım airbag açmadı opel firmasının en iyi arabası olan opel insignia aracımla ölümden döndüm bu tarz rezalet bir duruma düşmek hiç hoşnut etmedi beni aynı şekilde ölebilirdim de ama bu konuyla alakalı sizleri bilgilendiriyorum arkadaşlar opel firmasının da en kısa sürede bu konu ile ilgili bana geri dönüş yapmasını arz ediyorum

Mtunc

Kayıtlı Kullanıcı
VIP Üye
Geçmiş olsun.

psk.selman

Kayıtlı Kullanıcı
Çok geçmiş olsun. Airbag açmama nedenlerinden biri airbag noktalarına hasar gelmemiş olabilir. Önden çekilen fotoda şaselerde bir işlem olmadığı görülüyor sadece tampon demirinde ufak bir eğilme var. Bu sebeple açmamış olabilir.

Yıllar önce bende aracımla 90 km hızla yaban domuzuna çarpmıştım. Çarpmada farlar, kaput, ön panel ve radyatör büyük hasar aldı ve değişti ama araba öne doğru esnediğinden tamponda ve tampon demirinde herhangi bir hasar oluşmadığı için airbag açmamıştı.

Hakan55

Kayıtlı Kullanıcı
Çok geçmiş olsun. Allahım daha beterinden korusun. Aracınız kamyon gibi bir aracın altına girdiyse Darbe sensörü algılamamış olabilir veya aracın geçmişinde bir kaza varsa hatalı tamirat kaynaklı hava yastı açmamış olabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi